Děkujeme

za návštěvu, ale událost již není aktuální. Ovšem klidně

Poukazy na služby

NOHY V NEBI

Relax & Konzultace

NOHY V NEBI

Využijte naše dlouholeté zkušenosti a nechte se hýčkat. Připravili jsme pro Vás několik možností v oblasti Relax a Konzultace.

Nohy v nebi

Komplexní ošetření nohou suchou pedikúrou s přídavkem. Dle Vašich momentálních potřeb a pocitu. Vyber je na Vás. Pozitivní energie pro duši a tělo ve formě konzultace a nebo parafinový zabal. Tekutý parafinový zábal je časově omezen pouze na tzv. studené části roku od října do března.Zábal provádím i s ohledem na venkovní počasí a i dle zdravotního stavu klienta.

Speciální masáž nohou

Nohy jsou obrazy naší duše. Konzultace. Jemná speciální masáž nohou spojena s výkladem, kde jsme každý sám sobe léčitelem. Jsem Vašim průvodcem poznání řeči vašeho těla. Je to i práce s energii, rozplétání svých vlastních pravd a poznání, myšlenek, přání, pocitu a rozhodnutí. Ukázka spojení těla, ducha a duše.

Thajská masáž nohou

Je to masáž pro aktivaci energie v našem těle, práce s energickými ukončení našich orgánů a regeneraci energie fyzického těla. Thajská masáž nohou je provedena až po kolena a tak si dovolujeme doporučit volnější kalhoty či případně sukně pro dámy.

Ceník

Relax & Poradenství

Speciální masáž nohou
660 Kč
Hodinová péče
Objednat
Jemná speciální masáž nohou spojena s výkladem, kde jsme každý sám sobě léčitelem. Jsem Vašim průvodcem poznání řeči vašeho těla.
Thajská masáž nohou
660 Kč
Hodinová péče
Objednat
Je to masáž pro aktivaci energie v našem těle, práce s energickými ukončení našich orgánů a regeneraci energie fyzického těla.